Ankara App Plaka

  • Home
  • Ankara App Plaka

Ülkemizde otomobil plakaları belirli bir kurala uygun olarak hazırlanır. Bu plakalar araçların tanınması için kullanılan özel levhalardır. Ancak bazı araç sahipleri araç plakalarının diğer plakalardan farklı olması için App plaka kullanımını tercih ediyor.

Ankara İçi Elden Teslim App Plaka
Ankara İçi Elden Teslim App Plaka

Bu plakalar diğer araç plakalarından farklı bir görsele sahip olurken daha gösterişli bir yapı taşıyor. Farklı yazı karakterleri ile tasarlanan app plaka üzerinde yazı tip ve karakterleri genellikle kalın bir görünüm oluşturmaktadır. Ankara app plaka yaptırmak isteyenler için firmalar bu alanda hizmet veren güvenilir bir adres tercih ederek özel tasarım bir plakaya sahip olabilmektedir. 

Plakaların yanı sıra plakalıkta bulunan sayı ve kelimeler sürücü tarafından belirlenebilmekte olup araç tutkunları tarafından sıklıkla tercih edilen bir ürün modeli olmaya devam ediyor. Bir dönem Tüvtürk tarafından kullanımı yasak olan bu plakaların şu an için kullanımında bir yasak bulunmuyor. Ancak bu plakalara sahip olan bir araç muayeneden geçemiyor. 

Ankara’da App Plaka Nasıl Alınır?

App plakalar oto sanayi firmaları ve reklamcı firmalar tarafından tasarlanıyor. App plaka Ankara arayışında bulunanlar için de Ankara’da birçok farklı merkezde APP plaka tasarımları yapılıyor. Bu plakalarda istek ve beklentiye özel yazı stili tercih edilebilmektedir. Farklı yazı karakterlerinin kullanıldığı bu plakalar kabartma şeklinde de tasarlanabiliyor. Araç sürücüleri, istedikleri tarzda plakayı yaptırarak araçlarını kişiselleştirebilmektedir. Ankara app plaka basım alanında çalışma yapan firmalar hazırlamış oldukları plaka levhalarını araçlara özel olarak tasarlamakta ve müşteri beklentilerine cevap vermektedir. 

Mühür basma işlemi ve buna benzer diğer işlemlerde yine bu firmalar tarafından yapılabiliyor. Ankara app plaka yapan yerler arayışında bulunan kişiler için bu plakaları tasarlayan birçok adres bulunmaktadır. Bu adreslerde özel tasarım plakalar ve plakalıklar hazırlanmakla birlikte App plakalar diğer plakalardan farklı bir görünüme sahip oluyor. Plaka üzerinde yazan kelimeler farklı olurken aynı zamanda yazım tekniği de farklılık göstermektedir. Nümerik sayılar farklı yazı tipi ile yazılırken farklı kalınlıklarda da yazılabiliyor. Bu kişiselleştirilebilme seçeneği ile birlikte araç tutukunları plakalarını APP plaka olarak değiştirmek istemektedir.

Ankara App Plaka Fiyatları

App plaka Ankara fiyat araştırması yapanlar için fiyat skalasının geniş olduğunu söylemek mümkün. Fiyat aralıklarını belirleyen en önemli unsur tek basım ya da çift basımdır. Sadece ön ya da arka plaka için basım tercih edebileceğiniz gibi belli bir ücret daha ödeyerek çift plaka sahibi olabilirsiniz. Mühürlü App Plaka Ankara fiyatlarında da aynı durum geçerlidir. 

APP plaka kullanımı şu an için yasak olan bir plaka seçeneğini oluşturuyor olsa da araç tutkunları için sıklıkla tercih edilen bir sipariş olmaktadır. Trafik yasalarına uymayan App plakalar, trafik kontrol noktalarında okunamıyor olsa da plakasının diğer plakalardan farklı olmasını, gösterişli olmasını isteyenler plakalarını değiştirebilmektedir.

App plaka Sincan araştırması yapanlar için de Ankara’nın Sincan ilçesinde APP plaka basım işlemi gerçekleştirilebilmekte olup bu basım sürecinde plakalara mühür bastırma işlemi de yapılabiliyor. İşlemlerde 06 plaka başlangıcından sonra plakaya bir kelime eklenebiliyor ancak bu basımda da yine belli başlı kriterler söz konusudur.