Dekor Plaka

Plakalık denildiğinde araçlarda kullanılan zorunlu ve belirli kriterlere sahip olan ürünler akıllara gelebilir. Ancak plakalar bunlar haricinde dekorasyona yönelik olarak da tercih edilebilir. Dekor plakalar adı altında inceleyebileceğimiz bu ürünleri ister odalarınızda, ofisinizde isterseniz de araçlarınızda dekoratif olarak bulundurabilirsiniz. Araçlarda kullanımı genelde bagaj veya torpido üstünde olur. Yapıştırmalı ya da asılabilir seçenekleri ile sevmiş olduğunuz objeleri, karakterleri veya sözleri aracınıza taşıyabilirsiniz. Applaka.com’da da dekoratif amaçlı plakalık baskılarından siparişinizi verebilirsiniz. 

Dekor Plaka Çeşitleri

Dekor plaka çeşitleri olarak ele alacağımız modeller renklerine ve ebatlarına göre değişmektedir. Sarı dekor plaka belki de görünümüyle en dikkat çekilen modellerden bir tanesi olabilir. Ancak renk skalası oldukça geniştir. Her renk üzerine istenilen obje, figür, yazı baskısı yapılabilir. Dekor plaka kare, dikdörtgen ya da bunlara yakın özel ölçülerde olabilir. Daha minimal olanlar vardır. Dekor plaka isim yazma seçeneğiyle isimlik yerine de kullanılabilen modelleri bulunur. Ancak en fazla dekor plaka sarı ve kare olarak tercih edildiği bilinir. 

Dekor plaka kişiye özel olarak tasarlanabilir. App plaka çeşitliliğinden burada da görülür. Pleksi ve metal gibi materyallere sahip olabilir. Ölçü olarak çeşitliliği de app plaka basımında olduğu gibi 11×52 cm, 15×24 cm, 15×30 cm, 30×20 cm olabilir. Ancak bu ölçülerdeki karakter sınırlaması da baskı türüne göre değişebilir. 11×52 cm’de standart baskıda 10 karakter olurken app plaka basımına göre 11 karaktere sahip olabilir. App plaka baskısı olacaksa 5 altta ve 5 üstte şeklinde de kullanımlar olabilir. Standart baskıda ise bu 6 altta 6 üstte şeklinde olmaktadır. Bu tarz farklılıklarda istediğinizi belirlemek için firmamızla irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Dekor Plaka Kullanım Alanları 

Plakaları dekoratif amaçlı olarak tercih etmek istediğiniz karşınıza yüzlerce çeşit çıkabilir. Özellikle günümüzde tasarımsal bakımından bu çeşitlilik daha da artmıştır. Sevilen dizi karakterleri, spor kulüpleri, yazılar veya figürler dekoratif plakalar üzerinde görülebilir. Bu plakaların kullanım alanları da bu anlamda çok geniştir. Evlerinizde çocuk odaları, mutfak, balkon gibi yerlerde, kafelerde, restoranlarda, ofislerde ve iş alanlarında ya da hususi ve özel araçlarda da kullanımları vardır. Araç olarak da dekor plaka motor, bisiklet, binek araçlar, ticari araçlar, scooter gibi araçlarda kullanılabilmektedir. 

Dekor Plaka Fiyatları

Kreatif olarak oluşturulan dekor plakaların her biri farklı kalitede olabilir. Baskı seçeneklerinde app plakanın özel basımından da faydalanabilir, standart bir baskıya da tabi tutulabilir. Bu da plaka üzerindeki karakter sayısını etkiler. Aynı zamanda baskı kalitesinde şunu da belirtmek gerekir, pleksi plakalıkların birinci sınıf cam benzeri bir maddeden yapıldığını düşünürsek daha uzun ömürlü kullanılabilirler. Sağlam yapıları ile zaten dekor plaka fiyatı anlamında biraz daha yüksek olabilirler. Standart baskıya sahip olanlar biraz daha uygun olabilmektedir. Ancak yine de ebat ve tasarım gibi faktörleri de içine katacak olursak fiyat anlamında bir bütün olarak bakılır. Modeller ve fiyatlandırma hakkında firmamızla irtibata geçebilir ve örnekler üzerinden kararınızı vererek kişisel ayarlanabilir ya da hazır basılı tasarımınızı sipariş verebilirsiniz. 

Süs Plaka Fiyatları