Motosiklet App Plaka

  • Home
  • Motosiklet App Plaka

App plakayı daha çok kişiye özel, dekor plakalık ismiyle de biliyoruz. Standartlardan farklı olarak yazılar ve sayılar daha belirgin, parlak olur. Siyah ya da beyaz çerçevelik gibi seçenekleri de sunulur. Avrupa ya da Amerika Press Plaka ismiyle de adlandırılan bu sistemi en kaliteli seçeneğiyle Applaka.com’dan alabilirsiniz. Motosiklet app plakalar için de aynı şekilde farklı seçenekleri bulabilir, istenilen ölçü ve baskı seçenekleriyle siparişinizi oluşturabilirsiniz. Firmada Türkiye’nin her noktasına teslimat yapılmaktadır. 

Devamını Oku

 

Mühürlü Motosiklet APP Plaka Çeşitleri

Taşıtlar arasında motorsiklet, tutkunları ile apayrı bir sektör haline gelmiştir. Sadece bir ulaşım aracı değil aynı zamanda modifiye, yarış gibi hedeflerle de kişiler bu araçları tercih eder. App plaka olarak bilinen özel tasarımlı plaka seçeneğini motosikletler için de görebiliyoruz. Motosiklet app plaka seçenekleri de aynı otomobillerde olduğu gibi basım ve boyut farklılıklarını içerir. Kişiye özel motor app plakalar için Applaka.com’da dilediğiniz çeşidi bulabilirsiniz. İstanbul ve standart basım seçenekleri ile trafikte sorun yaşamayacağınız modellere hemen göz atarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

Motor APP Plaka Boyutları

Dekor plakalar arasında motorlar için de farklı basım ve boyut seçenekleri vardır. Ancak motorlar için otomobillere göre belirli boyutlardan bahsedilebilir. Uzun bir boyuttan ziyade daha çok kare ölçüleri ile görebiliriz. 12×18 cm, 15×24 cm gibi belirli ölçüleri vardır. Motosikletlerin boyutuna göre en uygun seçeneği seçeneği tercih edebilirsiniz. Applaka’da lüks vernikli olarak sunulan seçeneklerde harf ve sayılar daha belirgindir. Plaka çerçevelik kısımları da genelde siyah olarak yer alır. Ancak kişiye özel tasarımlar için farklı temaları da bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz. 

Tavsiye -> Dekor Plaka

Moto APP Plaka Siparişi

Motosiklet için app plaka siparişinde Applaka.com sizlere aradığınızı hizmeti sağlar. Ancak kullanıcıların bu noktada dikkat etmesi gereken durumlar da vardır. Baskı seçenekleri mevzuata uygun olan İstanbul baskı veya Standart baskı ile uygulanır. Sipariş kısmında plaka harf ve sayıları doğru bir şekilde iletmelisiniz. Ayrıca sipariş sırasında araç ruhsatınızın fotoğrafı da tarafımıza iletilmelidir. Sipariş vermeden önce son kez plaka bilgilerini ve ruhsatınızı kontrol edin. Gün içerisinde saat 15.00’e kadar yapılan siparişlerde genel olarak ürünler kargoya teslimata hazır hale getirilir. Motosiklet dekor plaka siparişleriniz için kapıda ödeme seçeneği hariç diğer yöntemleri tercih edebilmektesiniz.

Motosiklet APP Plaka Fiyatları

Dekor plakalıklarda baskı teknolojileri her geçen gün değişip gelişmektedir. Vernikli model olması, baskıda kullanılan materyaller gibi farklılıklar bakımında moto app plaka fiyatlarını değişkenlik gösteren bir aralıkta görebiliriz. Siparişinizi Applaka’dan verirken girdiğiniz bilgiler sonrasında tasarımın bir önizlemesine de bakabilirsiniz. Baskıda tamamen mevzuata uygun mühür basımı da gerçekleştirilir. Bu şekilde daha doğru bir tercih ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.